Kalendář akcí v roce 2018

Máte-li zájem, aby se zde objevila vaše soutěž, oslava nebo výročí vašeho SDH, zašlete nám informace o akci na náš email oshznojmo@centrum.cz

Oslavy a výročí

6.5. 9h Předání praporu Rakšice (kaple Flor.)
2.6. 13h 120 let Rešice (náves)
9.6. 13h 110 let Tulešice
16.6. 10h 125 let Blížkovice
23.6. 14h 75 let - SDH Maršovice Jezeřany-Maršovice
30.6. 15h 130 let Čermákovice
5.7. 15h 120 let Rybníky
6.7. 10h 130 let Horní Kounice (u PZ)
11.8. 14h 120 let Rakšice (orlovna)

Postupové soutěže

Okrskové soutěže

okrsek datum čas místo kontakt  
1   5.5. 13:00 Kuchařovice (hřiště) Illek,    728 848 227  
2 12.5. 09:00 Bezkov (hřiště) Šandal, 736 631 516  
3 13.5. 09:30 Hodonice  (hasičský areál) Juračka, 725 092 630  
4 13.5. 10:00 Štítary  (hřiště) Tobolka, 725 116 528  
5 26.5. 10:00 Šafov  (hřiště) Maurer, 724 290 600  
6 20.5. 10:00 Korolupy (hřiště) Ullrich, 775 284 587  
7 12.5. 14:00 Zblovice  (hřiště) Kopr, 777 859 673  
8 12.5. 10:00 Blížkovice (Žleby) Bloudíček, 607 583 303  
9 12.5. 13:00 Střelice (hřiště) Klouda, 723 714 765  
10   5.5. 10:00 Olbramkostel  (hřiště) Petrželka, 732 152 558  
11 19.5. 14:00 Plaveč      (hřiště) Balík, 607 574 907  
12 12.5. 15:00 Višňové      (u PZ) Březina, 724 808 442  
13 19.5. 14:00 Dobronice  (hřiště) Perlička, 724 184 196  
14 12.5. 15:00 Rybníky      hřiště Nečas, 515 323 431  
15 28..4. 14:00 Rešice       (hřiště) Veselý, 732 920 423  
16 19.5. 15:00 Branišovice (hřiště) Přibyl, 724 778 702  
17 12.5. 10:00 Suchohrdly u M. (hřiště) Kondler, 725 998 460  
18 6.5. 13:00 Vítonice   (hřiště) Šandor, 739 254 480  
19 5.5. 10:00 Božice      (hřiště) Kresan, 739 082 100  
20 30.6. 09:00 Slup         (hřiště) Feranec, 602 581 053  

Obvodová kola

obvod okrsek datum čas místo
1 1,3,9,10,11,13      
2 12,14,15,16 26.5. 10:00 Jezeřany-Maršovice (hřiště) 
3 17,18,19,20      
4 2,4,5,6,7,8 12.5. 13:00 Blížkovice (Žleby)

Vyšší kola

  datum čas místo
Okresní kolo 23.6. 8:00 Znojmo (Horní stadion)
Krajské kolo 5.8.   Brno
Mistrovství ČR 25.-27.8.   Liberec

Otevřené soutěže

datum čas místo název kontakt telefon
5.5. 10:00 Šatov (u bunkru) Májové dny  Vlach 724 185 321
26.5. 16:00 Křepice (hřiště)  PSO  Pokorný 607 777 115
26.5. 13:00 Mackovice (hřiště) PS SDH Myška 604 877 570
26.5. 10:00 Jezeřany-Maršovice (hřiště) PSO - 1. kolo ligy ZNL Badin 777 228 092
  2.6. 09:00 Pravice (u PZ) Železný  Hasič Vitouch 739 842 123
  3.6. 09:00 Mašovice (hřiště) Pohár PS Hrda  
  9.6. 09:30 Tasovice (hřiště) PSO Kučera  
  9.6. 21:00 Ratišovice (hřiště) Noční soutěž Svoboda 607 258 425
  9.6. 19:00 Břežany (hřiště) PSO - noční Hodaň 737 431 665
10.6. 13:00 Morašice (hřiště) PS SDH Novák 731 748 015
16.6. 19:00 Rešice (hřiště) pohár starosty SDH Hrzán 736 204 066
16.6. 09:00 Jevišovice (hřiště) Žáci, PS8, M + Ž Klouda 723 714 765
23.6. 13:00 Prokopov (hřiště) PSO Burda 723 048 579
23.6. 10:00 Dobřínsko (hřiště) PSO Novák 725 316 896
30.6. 20:00 Milíčovice (hřiště) PSO  - noční Fukal 777 823 325
30.6. 14:30 Běhařovice   (hřiště) pohár Motáček 602 483 218 pozvánka
 7. 7. 09:00 Valtrovice (hřiště) PSO Šindelář 728 439 702
14.7. 10:00 Horní  Kounice (hřiště) PSO Vorel 731 552 026 pozvánka
14.7. 21:00 Křepice           (hřiště) PSO, noční Pokorný 607 777 115
21.7. 10:00 Plenkovice      (hřiště) Vocilka 602 179 407
21.7. 20:00 Hnanice           (hřiště) PSO, noční Pavelka 606 528 434
21.7. 15:00 Hodonice    (has. areál) PSO Viktorin  
28.7. 20:00 Šumná           (hřiště) PSO, noční Tobolka 725 116 528
 4.8. 13:00 Žerotice         (hřiště) PSO Čápek  
 4.8. 14:00 Skalice        (orlovna) Memoriál R.Saláta Macků 607 034 977
11.8. 20:00 Lesná            (hřiště) noční  soutěž Pavelka 606 528 434
11.8. 10:00 Loděnice      (hřiště) Pohár M + Ž - 9. kolo ligy ZNL Přibyl 728 778 702
18.8. 10:00 Blížkovice (Žleby) PSM - 10. kolo ligy ZNL Bloudíček 607 583 303
18.8. 20:00 Horní Kounice (hřiště) Noční  pohár Vorel 731 552 026
25.8. 9:30 Přeskače (u PZ) Hsičské závody Krpata  
25.8. 20:00 Slup  (o pohár mlynáře) Noční pohár u Mlýna Hrbáček 728 865 135
28.8. 10:00 Havraníky (hřiště) PSO Křivánek  
1.9. 19:00 Chvalovice (hřiště) PSO - 11. kolo ligy ZNL + vyhlášení ligy Vaněk  
1.9. 13:00 Korolupy (hřiště) PSO - PS 12 Ullreich 775 284 587
1.9. 14:00 Horní  Dunajovice (hřiště) PSO Vondruška 602 553 152
8.9. 14:00 Horní Dubňany (hřiště) PSO memor, J. Maštalíře   739 121 266
8.9. 10:00 Šanov (hřiště) Memoriál J.Borovičky Zifčák 602 553 152
7.10. 13:00 Střelice (hřiště) Pohár starosty PS8 Brázda 606 065 1736
6.10. 10:00 Borotice (hřiště) PSO Kresan  

 


Kontakt

Starosta OSH - Ludvík PROCHÁZKA

nám. Armády 8
Znojmo, 669 02

Úřední hodiny:
Po: 8 - 14
St : 8 - 12, 13 - 17


515 222 339
739 031 813