Kalendář akcí v roce 2017

Máte-li zájem, aby se zde objevila vaše soutěž, oslava nebo výročí vašeho SDH, zašlete nám informace o akci na náš email oshznojmo@centrum.cz

Oslavy a výročí

17.6. 13:00 110 let Lančov
17.6.   90 let Jiřice u Mor. Budějovic
24.6.   120 let Višňové
5.8.   120 let Miroslavské Knínice
12.8.   120 let Výrovice
19.8.   80 let Přeskače
9.9.   130 let Vranov n/Dyjí

Postupové soutěže

Okrskové soutěže

okrsek datum čas místo kontakt  
1 6.5. 14:00 Kuchařovice (hřiště) Illek, 778 848 227  
2 20.5. 10:00 Citonice (hřiště) Fukal, 777 823 325  
3 13.5. 9:30 Havraníky (hřiště) Juračka, 725 092 630  
4 7.5. 10:00 Lesná (hřiště) Tobolka, 725 116 528  
5 17.5. 10:00 Starý Petřín (hřiště) Maurer, 724 290 600  
6 20.5. 10:00 Korolupy (hřiště) Ullrich, 775 284 587  
7 20.5. 15:00 Bítov (hřiště) Kopr, 777 859 673  
8 27.5. 10:00 Blížkovice (Žleby) Bloudíček, 607 583 303  
9 13.5. 13:00 Slatina (hřiště) Klouda, 723 714 765  
10 29.4. 13:00 Plenkovice (hřiště) Petrželka, 732 152 558  
11 13.5. 13:00 Žerotice (hřiště) Balík, 607 574 907  
12 20.5. 14:00 Horní Dunajovice (u zámku) Březina, 724 808 442  
13 20.5. 16:00 Ratišovice (hřiště) Perlička, 724 184 196  
14 13.5. 15:00 Vémyslice (koupaliště) Nečas, 515 323 431  
15 13.5. 14:00 Rakšice (hřiště) Veselý, 732 920 423  
16 20.5. 15:00 Bohutice (hřiště) Přibyl, 724 778 702  
17 13.5. 10:00 Suchohrdly u M. (hřiště) Kondler, 725 998 460  
18 6.5. 13:00 Práče (hřiště) Šandor, 739 254 480  
19 6.5. 10:00 Šanov (sport. areál) Kresan, 739 082 100  
20 27.5. 9:00 Strachotice (hřiště) Feranec, 602 581 053  

Obvodová kola

obvod okrsek datum čas místo
1 1,3,9,10,11,13      
2 12,14,15,16 27.5. 9:45 Jezeřany-Maršovice (hřiště) 
3 17,18,19,20      
4 2,4,5,6,7,8 6.5. 13:00 Blížkovice (Žleby)

Vyšší kola

  datum čas místo
Okresní kolo 17.6. 8:00 Znojmo (Horní stadion)
Krajské kolo 5.8.   Brno
Mistrovství ČR 25.-27.8.   Praha

Otevřené soutěže

datum čas místo název kontakt telefon
6.5. 9:30 Šatov  (u bunkru) Májové dny  Vlach 724 185 321
27.5. 16:00 Křepice (hřiště) pohár   Pokorný 607 777 115
4.6. 13:00 Morašice (hřiště) PS SDH J.Novák 731 748 015
10.6. 16:00 Ratišovice (hřiště) Pohár PS Svoboda 607 258 425
10.6. 10:00 Dobřínsko (hřiště) PSO Novák 725 316 896
11.6. 10:00 Černín (hřiště) Pohár PS Veselý 602 548 894
17.6. 14:00 Horní Dubňany (hřiště) PSO Jelínek 736 180 984
17.6. 20:00 Rešice (hřiště) PSO Hájek 736 204 066
24.6. 16:00 Horní Kounice (hřiště) PS Vorel 731 552 026
25.6. 13:00 Hl. Mašůvky (u koupaliště) Pohárovka u koupaliště Kamarád 605 456 048
17.6. 20:00 Rešice (hřiště) pohár starosty SDH Hájek 736 204 066
1.7. 14:30 Běhařovice (hřiště) Pohár SD Motáček 602 483 218
1.7. 19:00 Hostěradice (hřiště) PSO Procházka 777 813 790
1.7. 8:00 Mramotice () Dřevěný muž Rada 777 854 914
8.7. 10:00 Valtrovice (hřiště) PSO Šindelář 728 439 702
15.7. 21:00 Křepice (hřiště) pohár Pokorný 607 777 115 pozvánka
15.7. 10:00 Mramotice (hřiště) Pohárovka Rada 777 854 914
22.7. 10:00 Plenkovice (hřiště) Pohárovka Vocilka 732 580 533 pozvánka
29.7. 19:00 Pavlice (hřiště) PSO Březina  
29.7. 21:00 Jamolice (hřiště) Noční soutěž Matějka 602 179 407
5.8. 21:00 Tavíkovice (hřiště) Pohár Tesař 607 807 432
5.8. 13:00 Skalice (rybník) soutěž M+Ž Macků 607 034 977
5.8. 13:00 Žerotice (hřiště) PSO Knoflíček 724 164 940
5.8. 19:00 Šafov (hřiště) PS SDH Valášek 605 381 377
12.8. 14:00 Rakšice (orlovna) Den IZS Veselý 732 920 423
12.8. 20:00 Hnánice (hřiště) PS Pavelka 606 528 434
12.8. 13:00 Vevčice (hřiště) PS 12 Koch 606 716 164
12.8. 15:00 Výrovice (hřiště) Pohár "o výra" Vlček 777 707 115
19.8. 10:00 Blížkovice (Žleby) PSM Bloudíček 607 583 303
26.8. 18:00 Slup (u mlýna) Noční pohár mlynáře Slezák 720 655 152
26.8. 9:30 Havraníky (hřiště) Pohár Křivánek  
26.8. 20:00 Horní Kounice (hřiště) Noční pohár Vorel 731 552 026
2.9. 14:00 Horní Dubňany (hřiště) Memoriál J. Maštalíře Jelínek 736 180 984
2.9. 14:00 Horní Dunajovice (hřiště) Soutěž M+Ž Reiter 736 484 835
2.9. 13:00 Korolupy (hřiště) PS Ullreich 775 284 587
9.9. 10:00 Šanov (hřiště) Den J.Borovičky Zifčák 602 553 152
9.9. 10:00 Újezd (hřiště) Pohár SDH Krupica 739 121 266
16.9. 9:00 Pravice (HZ) Pohár Pravického hasiče    
7.10. 13:00 Střelice (hřiště) Pohár starosty PS8 Brázda 606 065 173

Mladí hasiči

28.5. 10:00 Jezeřany - Maršovice (hřiště) Badín, 777 228 092  
3.6. 18:00 Hostěradice (hřiště) Procházka, 777 813 790  
5.7. 10:00 Jevišovice (hřiště) Klouda, 723 714 765  
22.7. 15:00 Hodonice (hřiště) Matoušek, 604 489 117   pozvánka
5.8. 9:00 Skalice (u rybníka) Macků, 607 034 977  
20.8. 10:00 Plenkovice (hřiště) Polák,    pozvánka
3.9. 13:00 Výrovice (hřiště) Vlček, 777 707 115  
9.9. 10:00 Trstěnice (hřiště) Chlebeček, 724 629 082  

 


Kontakt

Starosta OSH - Ludvík PROCHÁZKA

nám. Armády 8
Znojmo, 669 02

Úřední hodiny:
Po: 8 - 14
St : 8 - 12, 13 - 17


515 222 339
605 923 417
739 031 813